دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی فراتکنو مدل WL50

Faratechno WL50 Time Attendance

تماس بگیرید

در انبار موجود نمی باشد

Faratechno Time Attendance WL50

مقایسه
شناسه : WL50 دسته بندی ها :

نقد و بررسی دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی فراتکنو مدل WL50

دستگاه حضور و غیاب  فراتکنو مدل WL50 دستگاهی بسیار کارآمد برای سازمان و شرکت ها می باشد که امروزه این امری بسیار مهم برای مدیریت و کنترل منابع انسانی است. عملکرد مطلوب این دستگاه موجب مدیریت عالی در یک سازمان می شود که مدیریت منابع انسانی می تواند بهره وری کارکنان را بسنجد، یعنی میزان زمان شروع به کار آن ها تا پایان کار آن ها را ثبت می کند.

دستگاه حضور و غیاب WL50 در برابر برنامه ریزی اضافی با توجه به نیاز سازمان منعطف است و می توان طبق نیاز روی آن برنامه ریزی کرد. این دستگاه علاوه بر زیبایی از کیفیت و سرعت شناسایی و ثبت بالایی برخودار است. این دستگاه در ابعاد 360x105x160 میلی متر و با وزن 0.5 کیلوگرم طراحی و ساخته شده است. دستگاه ثبت تردد زد کی با برق کار می کند و زمانی که برق قطع باشد دیگر قادر به انجام کار تا زمان اتصال را نخواهد داشت.

در ساخت دستگاه حضور و غیاب WL50 از تکنولوژی اثر انگشت و رمز عبور استفاده شده است؛ تا در صورت فقدان اثر انگشت به هر دلیلی  بتوان از کلمه عبور نیز استفاده کرد. این دستگاه اثر انگشت را در کمتر از نیم ثانیه  شناسایی کرده و می تواند  میانگین 50000 تردد را ثبت کند، دارای قابلیت تنظیم به دو زبان انگلیسی و فارسی میباشد. دارای قابلیت اتصال به شبکه بوده و از طریق پورت های USB و WiFi و بدون کابل می تواند به کامپیوتر متصل شود.
علاوه بر این سخنگوی فارسی نیز در این دستگاه نصب شده و از سیستم عامل internal OS پشتیبانی میکند. برای عملکرد بهتر آن پیشنهاد میشود در دمای استاندارد بین 0 درجه سانتیگراد تا 45 درجه سانتیگراد نگهداری شود، همچنین رطوبت استاندارد محیط بین 20 درصد تا 80 درصد باشد.

مزایا:

  • مجهز به دو زبان انگلیسی و فارسی
  • مجهز به پورت اتصال Ethernet,USB,WiFi
  • قابلیت ثبت تردد در کوتاه ترین زمان
  • همراه با نرم افزار حضور و غیاب و حقوق دستمزد
  • امکان تعریف 10 اثر انگشت برای هر شخص

منوی اصلی

دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی فراتکنو مدل WL50

تماس بگیرید

خرید توسط بیت کوین، تتر و ترون

نکته: بعد از پرداخت حتما عکس یا مشخصات رسید پرداختی را در صفحه ثبت سفارش قسمت توضیحات ارسال کنید.

برای دریافت راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید.

09125843684 | 021-88810048

خرید اقساطی از طریق بای چک:

1. ثبت درخواست اعتبار از طریق دکمه زیر
– دریافت اعتبار از 3 طریق : چک،سفته، کسر از حقوق
– میزان اعتبار از 2.000.000 الی 100.000.000 میلیون تومان توسط بای چک
– دریافت اعتبار منوط به پرداخت یک سوم و یا یک چهارم مبلغ کالا (با تعین بای چک)

2. درصورت تایید در بای چک و دریافت اعتبار مراجعه به سایت e-printer.ir و ثبت سفارش در قسمت بای چک
درصورتی که قیمت کالا بیشتر از مبلغ اعتبار باشد، می‌بایست مابه تفاوت قیمت کالا و اعتبار + پیش پرداخت تعیین شده بای چک پرداخت شود.

3. پس از ثبت کالا و رویت کامل محاسبه گر اقساط و تایید توسط مشتری، باز شدن درگاه بانکی ، برای پرداخت مبلغ پیش پرداخت. (مهلت پرداخت تا 4 ساعت بعد از ثبت کالا)

4. بعد از پرداخت وجه، کالا مشتری خرید می‌شود.

5 .مرحله عقد قرارداد و تماس با مشتری برای تعیین ماه‌های بازپرداخت و تعداد چک و یا تعیین ماه‌های بازپرداخت سفته

6. ارسال تصاویر چک‌های پر شده توسط مشتری، بعد از تایید چک‌ها ، واحد دلیوری جهت ارسال کالا با مشتری تماس می‌گیرند. مشتریان شهرستان بعد از ارسال تصاویر چک یا سفته و تایید شدن آن‎ها، چک و یا سفته‌های خود را به همراه مدارک مورد نیاز به آدرسی که در واحد قرارداد اعلام می‌شود با پست ارسال می‌کنند.
بعد از دریافت مدارک توسط e-printer.ir ، کالا مورد نظر با تیپاکس و یا باربری ارسال می‌شود.

7. مدت زمان تحویل کالا به مشتری پس از دریافت پیش پرداخت، برای تهران و حومه بین 3 الی 5 روز کاری و برای شهرستان پس از دریافت مدارک توسط e-printer.ir در تهران، بین 3 الی 7 روز کاری